Florian Wahl aka Kurt Cocain aka Mister Metamorfoos on artist, kes keksleb reaalsuse ja fantaasia piiridel. Tema kunst on koomiline, ikooniline, perversselt armas ja hüsteeriliselt rahustav. Keegi täpselt ei tea, kas ta on diivatsev diletant, ektsentriline pedagoog või hoopis illegaalse parukapoe omanik? Laval on teda kirjeldatud enigmaatilise, krüptilise ja alati plahvatusliku olendina.

"See on tema, kes jätab piimvalgesse lakke tanksaabaste musti jälgi. See on tema, kes on nii hea inimene, et õmbleb lastud karudele kasukad tagasi. On piisavalt irooniline, aga mitte õel. Vastuoluline ja oluline." - Margus Haav (Postimees)

"Olen mõnel Florian Wahli kontserdil käinud ja siis tuleb see tunne, et unustan, kui vana ma olen, ma ei tea, kas ma olen mees või naine, mil määral olen eestlane või mil määral tulnukas, kas on 21. sajand või rokokoo või tulevik, mis juba ette on tühistatud ja ma viibin molekulina mingis happetsisternis, või olen krüokülmutatud. Katarsis garanteeritud." - Valner Valme (Edasi)

https://www.youtube.com/watch?v=eLeSquJ9rls&ab_channel=shinsouY

Florian Wahli soojendab iconic GLENWASHERE.

https://www.youtube.com/watch?v=3Rb2S7H3aTs&ab_channel=glenwashere

Piletid: eelmüügist 10.- kohapeal 15.-

Üritust toetab Tallinna linn.