Kord, kui ma teid juba siia saan, lennutan kõiki teie tajusid, kuni loon teie meeltesse pildi või mulje – nagu mälestuse – mille saate endaga kaasa võtta.

Läbi aegade on kogunetud salongi hubastesse ja hämaratesse tubadesse, et omavahel jagada teadmisi, tarkusi ja kogemusi ilma eelarvamuste ja tabudeta. Kokku tullakse eesmärgiga veeta meeldivalt ja ennastunustavalt aega. Õhus on ekstaasi ja elektrit, sest kunagi ei tea kes või mis juhtuma hakkab..

.. seekord loob elektrilise meeleolu Cabaret Techno - "II avang: tähetolm".

Cabaret Techno hõljub kuskil käest ära läinud peo, moodsa performance'i ja traditsioonilise treatrilavastuse vahepeal. Ingmar Jõela ja Utopia Entertainment loovad igaks õhtuks kordumatu peo käsitledes vanakooli kabareed ja varieteed nüüd uue aja ja ootamatute suunamuutustega. Midagi sellist, mis on avatud kõigile võimalustele ja kus teatriime võib sündida millest iganes. Klassikalised sule- ja ilunumbrid, 20ndate jazz, 30ndate-50ndate Hollywood ja kaasaegne tantsukunst - su silmad ja meeled saavad tunda vormipiiranguteta maagia sündi.

Saa osaks põrandaalusest tähesärast. Vanakooli revüü saab siin uue hingamise. Vaid kord kuus lööme tantsukingad sädelema, et saada osaks maagilisest õhtust täis glamuuri, ennastunustavat ilu ning ajatut iha. Sel korral lendame kuule ja tagasi. CabaretTechno on salongiõhtu täis elektroonilist muusikat. Pidu koos lavastatud tantsuliste ülesastumistega. Kabaree lokaal kaasaegses maailmas.

Uksed kell 20.00
Utopia Actid kell 21-24
22-00 LENATO
00-02 lene.ma.rue