Wyrm Sub Terra albumi Wyrm esitluspidu + erikülalised

Wyrm Sub Terra albumi Wyrm esitluspidu + erikülalised

Madujas loodusjõud Wyrm Sub Terra kergitab koos melomaan-DJ´dest erikülalistega pead.

Wyrm Sub Terra on Eesti thrash-metal-trio, vana kooli kogemuse ja kompromissitu suhtumisega meeste karm heliline eneseväljendus, millel õnnestub 1980. aastate äärmus-metali vaimule truuks jäädes ometi kõlada värskelt ja ainulaadselt. Wyrm Sub Terra on nagu salapärane madujas loodusjõud, mis pärast pikka und oma ürgset pead kergitab, nii et mandrid vanguvad.
Bändi värske albumi Wyrm lugude tonaalsus vaheldub sügavatest metal-maalingutest kiirete kitarririffidega kaetud maastikeni. Plaadi lõpetab aga üllatuslik instrumentaallugu – omamoodi thrash-ballaad, millesarnast ei ole Eesti muusikamaastikul kuuldudki.

Kontsert-peol hoiavad enne ja peale Wyrm Sub Terra ülesastumist plaadimängijate taga publikut ohjes tuntud muusikud ja ajakirjanikud. Kuna thrash metal on oma jõu ammutanud nii rockist, metalist kui ka punkist on peol oma plaadimuusika valikuga kohal DJ´d Villu Tamme (J.M.K.E.), Cram (No-Big-Silence), Tristan Priimägi (EFS), Mop (Metallion, Raadio 2) ja Aivar Meos (World Clinic). Muusikavalik saab olema väga laia skaalaga ning ei jäta kedagi toolile nihelema.

Lisainfo: www.wyrmsubterra.com

https://www.facebook.com/pages/WYRM-SUB-TERRA/210930235646001

https://www.facebook.com/events/653964401292003/?notif_t=plan_user_invited

Etendub

  • L 23. november 22:00

Toimumisaeg

  • L 23. november 22:00 - 04:00