Tanel Padar Blues Band: Gold’n’Fish vinüüliesitlus

Tanel Padar Blues Band: Gold’n’Fish vinüüliesitlus

Tanel Padar Blues Band andis novembri alguses välja debüütalbumi “Gold’n’Fish” ning detsembris ilmub see ka vinüülplaadil. Vinüüliesitluskontsert toimub 8. detsembril Von Krahlis, piletid on müügil bändi veebipoes 311.ee lehel ning Piletilevis.

Tanel Padar Blues Bandi esimene täispikk album “Gold’n’Fish” on saanud fännidelt ja kuulajailt lühikese ajaga palju positiivset tagasisidet ning bänd on otsustanud austajaid sel aastal veel ühe avaliku esinemisega rõõmustada. Nimelt tähistatakse 8. detsembril Von Krahlis albumi ilmumist ka vinüülplaadil.

“Kuna vinüüli kuulamine on alati eriline elamus ning meile tundub, et Blues Bandi muusika on täpselt selline, mida võiks just vinüülilt kuulata, siis otsustasime albumi ka vinüülplaadi kujul välja anda,” sõnab bändi solist Tanel Padar. “See on ka minu jaoks isiklikult märgilise tähendusega samm – see on mu muusikukarjääri jooksul esimene kord, mil mu looming vinüülil ilmub. Seega tuleb kindlasti korralikult tähistada ning mis oleks parem, kui teha seda ühe korraliku kontserdiga.”

Vinüüliesitlus toimub 8. detsembril Von Krahlis, piletid on müügil bändi veebipoes 311.ee ning Piletilevis. Uksed kell 21.00, kontsert kell 22.00.

Tanel Padar Blues Band on:
Tanel Padar – vokaal
Raul Ukareda – kitarr
Ülo Krigul – klahvpillid
Argo Toomel – bass
Petteri Hasa – trummid

Signeeritud vinüüli saab ette tellida: https://www.311.ee/gold-n-fish-lp

311.ee veebipoes on müügil limiteeritud kogus soodushinnaga pileteid!

Etendub

Toimumisaeg