Tallinn Treff Festival / Rebitud

Tallinn Treff Festival / Rebitud

Tallinn Treff Festival 2015

Faux Theatre
SUURBRITANNIA

N 04.06. kell 18.00 ja 21.00

Von Krahli Teatri ülemises saalis
kestus 50 min
vähese tekstiga (inglise keeles)
sobilik alates 14. eluaastast

Piletihind 15 eurot (aprillis Partnerkaardiga 12 €)

Unikaalne ja sensuaalne visuaaletendus, mis ühendab objektiteatrit, kineetilist kunsti ja elavat muusikat.
Faux Theatre loob teatrisaali intiimse maailma, milles publik on tunnistajaks ühe naise armastuseotsingutele, saates teda läbi eufoorilise fantaasia meeleheite sügavustesse.
Selle uudse ja paeluva visuaalteatrilavastuse on loonud üks põnevamaid uusi teatritruppe Šotimaal.

Mortoni monolavastus on oivaliselt kibemagus tükike elust enesest. Tema näoilmeid, koomilist ajastust ja oskust võluda paberitükist kõikvõimalikke usutavaid rekvisiite on lausa lust jälgida. – The Herald

Mänguline ja samas puudutav sensuaalne lugu armastuse eufooriast… ja lootusetusest. – TVBomb

Edinburghis tegutsev teatritrupp Faux Theatre viljeleb rühmatöö improvisatsioonidest sündivat visuaalteatrit ja nukuteatrikunsti, mis on inspireeritud inimsuhtlusest. Lavastuse „Rebitud“ on loonud Faux Theatre’i näitleja, lavastaja ja kunstnik Francisca Morton, näitleja ja lavastaja Melanie Jordan, muusik, helilooja ja helikunstnik Barney Strachan ning lavastaja abi Shona Reppe.

Francisca Morton omandas kõrghariduse tantsu ja etenduskunstide erialal ning täiendas õpinguid Arnhemi nüüdistantsu akadeemias Hollandis. Ta on loonud lavastuse „Celeste’i tsirkus“, mida ka ise esitab ning mis mängis 2013. aastal Edinburgh Fringe Festivalil ning nukuteatrifestivalil Puppet Animation Festival täissaalidele. 2013. aastal etendus “Celeste’i tsirkus” ka Tallinn Treff Festivalil.

„Rebitud“ on tema esimene lavastus täiskasvanutele. Mortoni töö teatris on inspireeritud armastusest visuaalse narratiivi vastu ning toetub kogemustele, mille omandas töös lastehaigla mängujuhina ja kognitiiv-käitumisteraapia psühhoterapeudina

Etendub

Toimumisaeg