LIVE // VENNASKOND / TÄHT NIMEGA PÄIKE / CHUNGIN HAN MINJUJUI / MOTOR TENSION ANXIETY / DJ VILLU TAMME //

LIVE // VENNASKOND / TÄHT NIMEGA PÄIKE / CHUNGIN HAN MINJUJUI / MOTOR TENSION ANXIETY / DJ VILLU TAMME //

LIVE // 23. AUGUST – KELL 21.00 VON KRAHLI TEATRI BAARIS (Rataskaevu 10)

VENNASKOND
TÄHT NIMEGA PÄIKE
CHUNGIN HAN MINJUJUI
MOTOR TENSION ANXIETY
DJ VILLU TAMME

Pilet: 7 €

23. augustil, kui kogu Ida-Euroopa peab Molotov-Ribbentropi pakti 75ndat aastapäeva, toimub Tallinnas von Krahli baaris Maavalla anarhistide kogunemine. Kogunemine toimub mõistagi uue tõeliselt vaba maailma esilemanamise üllal eesmärgil.

Seks puhuks on ennast üles andnud rida aktiviste.Peaesinejaks kujuneb mõistagi oktoobris 30. sünnipäeva tähistav uusromantilise punk-roki kollektiiv Vennaskond, mille muusika saatel on üles kasvatatud mitu head põlvkonda iseteadlikke teismelisi anarhiste. Vennaskond astub üles koosseisus: Tõnu Trubetsky, Anti Pathique, Lauri Leis, Hedwig Allika, Annely Kadakas ja Allan Vainola.

Punklegendile sekundeerivad üleannetu oktoobrilaps Täht Nimega Päike, antikodanliku maailmakorra pioneer ja tuvi Chungin Han Minjujui, Wabalinna Wabakonna esiorkester Motor Tension Anxiety ning DJ Villu Tamme. Viimane on tuntud ka kui punkar-vanainimene, Eesti Perekondade Liidu vapiloom ja kõikide laste sõber, ent samas ka Eesti kõigi aegade parima albumi “Külmale Maale” lugude autor ja kunstiline juht.

Uksed avatakse kell 21:00

 

https://www.facebook.com/events/1551700518391261/?ref_newsfeed_story_type=regular

Etendub

  • L 23. august 21:00

Toimumisaeg

  • L 23. august 21:00