SQUAT FEST

SQUAT FEST

SQUAT FEST on radikaalse stiili pantvangidele, keda siiralt ei huvita mida keegi mõtleb. Lavale on kogutud meie riigi haruldaseimad muusikud ja isiksused. Jätke oma mustad kampsunid koju ja tulge elage värvides millest päriselt unistanud olete.

TOMMY CASH
Vahepeal venemaa undergroundist ja reivi skenest kirgastavaid kogemusi saanud Toomas Sularaha tuleb üle pika aja Tallinnas lavale, et anda oma kodulinnas viimane kontsert eelmisel aastal ilmunud EUROZDOLLAZYENIZE albumi repertuaarist ja juhatada oma jüngrid tema uue loomingu ajastusse. Eneseareng ja uus level vabaolemises on teda sundinud hülgama oma vana nahka, et siseneda uude muusikalisse isiksusse, mille tulemust ette ennustada on võimatu….
Loe lisaks
http://noisey.vice.com/blog/meet-tommy-cash-the-estonian-rapper-digging-up-the-shit-of-eastern-europe

PEPPERMINT
Salapärane uus projekt muidu Londonis resideeruvalt meie oma Iiris Vesikult!

SAN HANI
kes pakub puhast emotsiooni ja energiat läbi sõnade, räpi ja muusika. Uus värske hoovus, mille tiibadel Hani end kannab, toob teieni lihvimata teemante madalate sageduste ja nägematute meloodiatega. Koos mõnede kaaslastega kantakse valgust läbi Ida-Euroopa nautleja elustiili poeesia, intriigi, rõõmu ja draama. Ōismäe ringilt Neptuuni neljateistkümnele kuule.
Vaata lisaks
http://soundcloud.com/sanhani
http://facebook.com/sanhani4ever

HAŠŠ ja NEOZION
Kollaboratsioonis on sümbioosis võrgutav vokaal, eklektiline bass ja ootamatutel momentidel end ilmutav räpilik ausus, mis kõik töötavad üksteist toetavalt, moodustades ulmelise ja pahelise kuvandi. Uutsorti põrandaalune eksootika, mis ei tohiks ka kõige külmemat külmaks jätta. Biit on nakkav, vibratsioon pealetükkivalt flirtiv. Termin, millega muusikat kokkuvõtvalt nimetada – slofucktechno.
Vaata lisaks
https://www.youtube.com/watch?v=TSxcmJAgsGc

TWISTED DANCE COMAPNY
Twisted Dance Company loodi 2007 Carmel ja Rene Köster initsatiivil.
Kollektiiv, kelle meediumiks on eelkõige tants ja läbi mille on nad tuntud kui trendi algatajad, provotseerijad. “NOX” ja “RSKSD” on Twistedi kollektiivi viimased kaks etendust, mis etendusid Kanuti Gildi SAALis – vaata lisa allpoolsetelt linkidelt.
Twisted on tuntud ka eesti klubi maastikul tänu oma edukate peosarjade Šnaps ja VERI RONG mille põhieesmärk on ühendada muusika, performance, moekunst et luua ööellu midagi põnevat ja stimuleerivat.

Vaata Lisaks

https://www.youtube.com/watch?v=tAqM58F4w_I
https://vimeo.com/131457099
https://www.youtube.com/watch?v=T_xugCx_-5I
rohkem linke: https://www.youtube.com/user/twisteddanceco/videos

Üritus on VANUSEPIIRANGUTA.

Vajuta OSALE, JAGA üritust ja kirjuta ürituse seinale “REAL SQUAT”

Ootel on palju tasuta pileteid!

Tavapilet € 7
Õpilasele, kuni 18a (õpilaspileti esitamisel) € 5

NB! Alla 16 aastased isikud saavad kontserdile ainult täisealise saatjaga!

C ya!

Etendub

  • T 22. detsember 19:00

Toimumisaeg

  • T 22. detsember 19:00