Rising Sun, GOSH, The White High – Plaadiesitlus

Rising Sun, GOSH, The White High – Plaadiesitlus

Võta sõbrad kaasa ja tule 23. septembril möllama Tallinna lahedamasse teater-klubisse. Sel õhtul esineb teile KOLMIKPAUK – 3 uut rockibändi eesti muusikamaastikul presenteerivad oma esikplaate. Muusikat jätkub nautimiseks igale maitsele: eesti keelest inglise keeleni, soft’imast biidist käredani, naistest meesteni. Tule kohale ja tšeki biiti! 😉

Soovi korral saab koha peal endale ka kohe uue plaadi ja fänninänni skoorida, seega varu endale ka sularaha!

*** RISING SUN ***

Rising Sun on Eesti Hard Rock bänd, mille muusikat iseloomustavad mitmekihilisus nii instrumentaalses kui vokaalses pooles. Alates 2007. aastast Tallinnas tegutsev kollektiiv alustas inglisekeelse loominguga, kuid pöördus viimastel aastatel lüürikas Eesti keele juurde. Seni vaid kodustes tingimustes salvestatud lood on teeninud positiivset vastukaja raadiojaamades ja sotsiaalmeedias eeskätt salvestiste profesionaalse helikvaliteedi ja musikaalse küpsuse poolest. Siiski koosneb bänd amatööridest, kes endale loominguliselt piire ei sea ning naudivad vabadust oma muusikas ise otsuseid teha.

*** THE WHITE HIGH ***

The White High on rockbänd Tallinnast, mis sai alguse 2014 aasta alguses kui neli andekat pühapäevamuusikut teineteist ootamatult Tallinna Mustjõe prooviruumidest leidsid ning gruuvimise käigus avastasid, et kooslus pole üldsegi mitte kõrva käristav. Mõeldud-tehtud, bänd sündis, muusikat hakkas kõlavalt läbi seinte kostuma. Basskitarri hoiab meil soojas Margus Pärnamägi, kitarridel tinistavad Janek Lepik ja Kristjan Urvet, trumme põristab Neeme Jõe ning vokalistina on kirsiks tordil sinijuukseline Kaisa Holsting. Niisiis, särtsakas ja uudne rütmirokk ei tohiks kedagi külmaks jätta – aga seda just The White High pakubki!

*** G.O.S.H. ***

G.O.S.H. alustas oma tegevust 2014, kui bändi laulja (Anne Arrak) ja trummar (Hele-Riin Uib) tulid ideele teha ainult naistest koosnev bänd.

Vaid pool aastat tegutsenud bänd äratas peale debüütsingli “Blind Awake” ilmumist suurt tähelepanu ning pälvis vaid paari päevaga Youtube’is muljetavaldavalt palju vaatamisi.

G.O.S.H. on midagi enamat kui tavaline tüdrukutebänd või estraadirokk-punt — G.O.S.H. on nakkav ja erutav kontsentraat 1970. aastate teatraalsest raadiopopist nagu Bonnie Tyler, 1980. aastate murrangulisest “täiskasvanute nüüdismuusikast” nagu Roxette ja aastatuhande alguse särtsakast glamuurpopist. G.O.S.H.-i muusikas kohtuvad tantsurütmid, dünaamilised rokk-kitarririfid ja raadiosõbralikud meloodiapartiid.

G.O.S.H. köidab nii keskealisi kui ka varateismelisi kuulajaid, kes oskavad hinnata muusika kvaliteeti, veenvust ja hingestatust ning muusikute siirast pühendumist oma helikunstile.

Pilet: 5 EUR / Uksed avatakse 22:30

Etendub

  • R 23. september 22:00

Toimumisaeg

  • R 23. september 22:00