Open Tsirkus: Etendus nr 18 – Suvi tuleb või mitte

Open Tsirkus: Etendus nr 18 – Suvi tuleb või mitte

Kas see ongi viimane siseruumides show enne suve? Või ei? Keegi kindlasti teab, aga see keegi ei ole mina. Tule lihtsalt kohale ja naudi seda tsirkusestiilis kaost nimega Open Tsirkus Stage – võib-olla viimast korda enne suve! Kõik võivad esineda. Me oleme näinud segu tsirkusest, teatrist, tantsust, leekidest, contemporary asjadest, muusikast, asjadest mida ei saa seletada ja asjadest, mida ei tohiks seletada… Kõik on tervitatud ja julgustatud!

Dan le Man on õhtujuhiks, et jälgida, et kõik laabuks enamvähem sujuvalt. Muidugi on lubatud mõned naljakad mügarikud, et oleks ikka aru saada, et tegu on meelelahutusega!

Sisenemine tasuta, väljumine tasuline.

Is it the last indoor show before summer? Or is it not. I’m sure somebody knows, but that person is not me. So simply come on down and enjoy the circusy styled mayhem that is Open Tsirkus Stage for maybe the last time before summer. Anyone can perform and we’ve a seen mixture of circus, theatre, dance, flaring, contemporary somethings, music, things that just can’t be described and things that shouldn’t be described… it’s all welcome and encouraged.

Dan le Man will MC the night to make sure the everything runs smoothly with just a few little giggly bumps along the way help you realise it’s live entertainment.

Free to get in, pay to get out.

Etendub

  • E 16. mai 19:00

Toimumisaeg

  • E 16. mai 19:00