Oma festivali aftekas

Oma festivali aftekas

“Rüütellikud omadused ei ole kuskile kadunud, vaid ajas muutunud. Moodne õilsus avaldub nooremas põlvkonnas eripärase sallivuse ja tolerantsusena, tähtis on see mis, inimene on mitte see mida ta ei ole. Hukkub see maailm, mis ei muutu“
See pidu on needle, kes julgevad olla need, kes nad on ja siis on meil kooos eriti hea olla need!

LIVE:
ST. CHEATERSBURG (queer-punk)
St. Cheatersburg on videomäng, kus iga mängija saab valida endala identiteedi ja seda muuta end pidevalt ümberriietudes. Sa võid olla punase habeme ja suure sabaga viking, sa võid olla liivakellakujuline apelsinirindadega tai-poksijast blondiin, sinust võib saada iga kell Andy Warholi superstar, Candy Darling või Ramones’i trummar või kasvõi Valgevene president. Sa võid olla kogu issanda loomaaed. Sa oled tekst, mis pidevalt muutub. Sa ei ole üks ja seesama. Sa oled queer. Sa oled see, kes sa tahad just olla. Kõik on su peas.

https://www.facebook.com/cheatersburg
https://www.youtube.com/watch?v=ITX7c-4sfFk

BLACK MADONNA
Laiema avalikkuse eest kiivalt varjus hoitud saladusena võlub see värske kooslus publiku karismaatilise lavasarmi, žanripiiride vahel uitavate lugude ning sellest õhkuva tumedalt müstilise seksapiiliga.

https://soundcloud.com/black_madonna

NO MORE FRIDAYS
Meie muusika on segu meie lemmikutest – vanakooli rock, grunge ja veidi punki, kalduvusega muutuda järjest raskemaks ja karmimaks, võrreldes sellega, millest me alustasime. Tänaseks, poole albumi jagu materjali lindis ja töö teise poole kallal pidevas tegevuses, valmis kevadel ka meie esimene video.
Sten, meie kitarrist, on ka ühtlasi see, kes toob endaga proovi kaasa uued käigud ja algsed ideed, millest me siis kõik koos lood ehitame. Bändi rütmiosakonda kuuluvad basskitarril Tõnis ja trummidel Henrik. Ja siis on meie vokalist. Esimene asi, mis jääb meie kuulajatele kindlasti meelde. Enamasti ei osata kontserti alguses oodatagi, et nii väike tüdruk võib nii kurja ja võimast häält teha ja seda tegema jäädagi. Kokku garanteerib see kõik energilise ja kütterohke laivi.

https://www.facebook.com/Nomorefridays
https://www.youtube.com/watch?v=8yIujyb8PTI

DJ:
KATJA ADRIKOVA
MARTA VAARIK
ULJANA PONOMARJOVA
Marta, Uljana ja Katja on tõeline armukolmnurk. Nende kirg ei ole mitte ainult inimesed ja nende meele lahutamine vaid ka maailmapäästmine!! Ise peavad ennast superkangelasteks juba varajasest noorusest. 07.06 võid ise olla tunnistajaks nende kolme naise võluvatele võimetele!! pilgud ja nooled.

http://www.mixcloud.com/katjaadrikova/
http://www.mixcloud.com/uljanaponomarjova/

VISUAALID:
SPECTROMATIC VISUALS
https://www.facebook.com/spectromaticvisuals

Pileti info lähiajal

Etendub

  • L 7. juuni 22:00

Toimumisaeg

  • L 7. juuni 22:00