Mutant Disco – Eesti Muusika Päevade klubiöö.

Mutant Disco – Eesti Muusika Päevade klubiöö.

Aprillikuu Mutant Disco toimub ühise sündmusena festivaliga Eesti Muusika Päevad.
Täpsemalt – 17. aprillil Von Krahli kahel korrusel toimuv Mutant on Eesti Muusika Päevade klubiöö ja ametlik aftekas, kus mängivad plaate ka tunnustatud heliloojad ja saab teoks üksjagu ekstra-spetsiaalseid laive. Täitsa võib öelda, et kolm ja pool üritust ühes.

ÕHTU ALGAB JUBA kl 21

Kõik algab Ludus Tonalise kontserdiga, mis on kontserdisari, mille eesmärk on anda noortele heliloojatele väljund uue loomingu ette kandmiseks, samuti interpreetidele koostöövõimaluse andmine noorte heliloojatega.
Kuni kümme eesti heliloojat, nii noort kui vana, kirjutavad 16. aprillil tunni aja kaupa ühte teost ja päev hiljem, 17. aprillil kl 21 kantakse kettkirjutatud teos Von Krahlis elavalt ette.

Ülemises saalis toimub ÖÖKONTSERT

Live’i annavad:

c.o.u.g.h – oma originaalloominguga

Endamisi Salamisi – töötlustega Eesti süvamuusikast

Sander Mölder – kannab ette oma elektroakustilise teose “R E D 1 (reverb-echo-delay)”, mis on elektroonilisi väljendusvahendeid põimiv kvadrofooniline teos (algmaterjaliks on Eesti ühe väljapaistvama akustiku, Linda Madaliku aastatepikkune töö, mille käigus on ruumide akustiliste parameetrite vaatlemiseks ning nendest järelduste tegemiseks salvestatud sadu impulsse püssipaukudena ning nende järelkaja).

Ning spetsiaalselt selleks ööks komponeeritud lühiteosed noortelt heliloojatelt:
Kaisa Jõhvik
Ekke Västrik
Marianna Liik
Siimeon Liik
Markus Robam

ALL BAARis

Kohtuvad Mutandi DJd Eesti Muusika Päevade kunstiliste juhtide ja rahvusvaheliselt tunnustatud heliloojate Helena Tulve, Timo Steineri ja Tõnu Kõrvitsaga.
Nemad siis back 2 back Rhythm Doctori, Raul Saaremetsa ja Siim Nestoriga.

Etendub

  • R 17. aprill 21:00

Toimumisaeg

  • R 17. aprill 21:00