Mutant Disco 17. sünnipäev

Mutant Disco 17. sünnipäev

12. detsembril tähistab Mutant Disco 17nda aastaringi täitumist.
Pidu toimub sünnikodus Von Krahlis, mida on nüüd ümber ehitatud, kus nüüd rohkem ruumi, asi on uus ja asi on teine.

Ja Mutant on kahel korrusel!
☻ ●☻ ●☻● ☻●☻ ●☻ ●☻ ●

IN A NUTSHELL:

välismaalt tuleb kohale kaks esinejat – MOIRÉ (audiovisuaalshowga, Werk Discs, UK) ja JONAS REINHARDT (teeb live’i, Not Not Fun, USA).

Minisettidega astuvad üles Mutandi sõbrad ja sugulased – Madis Nestor, Jan Tomson, Heivi S, Kaarel Valter & Madis Aesma, Rain Tolk, Orav & Drummie.

Peal on residendid – Rhythm Doctor, Raul Saaremets ja Siim Nestor.

Toimub uue õlu, Mutant Disco-nimelise valge IPA maailma esilinastus.

☻ ●☻ ●☻● ☻●☻ ●☻ ●☻ ●

MOIRÉ on tüüp, kes on kirjutanud enda Facebooki lehele tutvustuseks „N-E-V-E-R” ja ega temast palju teada polegi. Tema karjäär pole just pikk olnud – esimene 12-tolline ilmus aasta 2013 alguses, aga kiivalt on ta hoidnud varju, vältinud enda loomingu selgitamist ja fotodele jäämist.
Nii et tema eest ongi rääkinud peamiselt tema abstraktsesse teknosse ulatuv tummine ja diip elektrooniline biit, mis on paiguti sulatavalt soulful, kohati jälle harjumuspäraseid rütmiskeeme eirav, aga alati masinlik ja tough.,
Plaadifirmas Werk Discs, kus ta peamiselt „töötab”, on tema ülemuseks maagiline Actress, kelle stiiliga on ka Moiré’d ohtralt võrreldud. Moiré esimene kauamängiv „Shelter” ilmus tänavu augustis just Werk Discsi alt ning on nüüd, aasta lõpus, esile hüppamas mitmetes aasta-parimad-listides. FACT Magazine ränkis plaadi 34. parimaks ja kiitis juurde, et lisaks Chicago house’i higistele kajadele on Moiré detailiderikas plaat elamusipakkuv materjal ka kodus klappidega kuulamisel.

https://www.youtube.com/watch?v=T7xsHo_eISM

☻ ●☻ ●☻● ☻●☻ ●☻ ●☻ ●

JONAS REINHARDT

Jesse Reineri – laval JONAS REINHARDT – looming huugab vana hea süntesaatorhevi kosmische’i ja moodsa tantsumuusika vahelises supernoovas. Seal, kus need asjad põrkuvad, sõeluvad ja tulemuseks on orgaaniline ja meelemärkust kaasa tiriv disko-trääns.
Jonas Reinhardt on kuue tegutsemiseaasta jooksul ilmutanud kuus kauamängivat, peotäie kassette ja EPsid ning need on tulnud selliste underground-staar-firmade alt nagu Kranky, Constellation Tatsu, VCO Records, Not Not Fun ja viimase klubimuusika offshoot 100% Silk.
Enamasti on olnud tegu sooloteostega, kuid hea osa materjalist on salvestatud ja tuuritatud ka täismahus bändiga. Kaaslasteks Phil Maney (Trans Am), Damon Palermo (Mi Ami) ja Diego Gonzalez (Citay).
Reinhardti laivid tulevad koos spetsiaalse visuaalshowga. Nagu on ilmunud ka tema tänavune kauamängiv „Ganymede“ – sellel on kompanjonina kaasas DVD, muusikale määratud visuaaliga.

https://soundcloud.com/voltaire_records/jonas-reinhardt

Siin on terve „Mask of the Maker“ album kuulatav: https://soundcloud.com/selftitledmag/sets/jonas-reinhardt-mask-of-the

☻ ●☻ ●☻● ☻●☻ ●☻ ●☻ ●

EKSKLUSIIV!!!

Sel õhtul on ka maailma esilinastus uuele õllepoisile nimega Mutant Disco. See on pruulikojas Põhjala valminud valge IPA, mis on pruulitud sidrunikoorega ja laagerdunud 100% agaavitekiilas leotatud tammekuubikutel.
Kuskil mujalt seda enne ei saa!

☻ ●☻ ●☻● ☻●☻ ●☻ ●☻ ●

ESINEVAD KA MEIE SUURED SÕBRAD

Madis Nestor
Rain Tolk
Jan Tomson
Heivi S
Madis Aesma & Kaarel Valter
Orav & Drummie

MUIDUGI KA

On kindlasti peal Rhythm Doctor, Raul Saaremets ja Siim Nestor

Üritus Facebookis

 

Etendub

  • R 12. detsember 23:00

Toimumisaeg

  • R 12. detsember 23:00