Mis saab siis, kui teater kolib baari ja kõik läheb justkui liiga hästi vol. 8 ehk PSÜHHOOS

Mis saab siis, kui teater kolib baari ja kõik läheb justkui liiga hästi vol. 8 ehk PSÜHHOOS

ULTRAMELANHOOL (live)

Alan Proosa (performance)
Jan Kaus
(luule)
Birk Rohelend
(luule)
Jim As
hilevi (luule)
Maria Lee
(luule)
Triin Tasuja
(luule)
Johannes Naan
(DJ)
Mattias Naan
(DJ)
Emer Värk
(videokunzt)

 “Lõika välja mu keel
rebi välja mu juuksed
lõika maha mu jäsemed
aga jäta mulle mu armastus”

– Sarah Kane

 Von Krahli baari tabab laiaulatuslik PSÜHHOOS. Täpselt kuu aega enne seda, kui Sarah Kane ülakorruse teatrisaali üle võtab näidenditega “Puhastatud” ja “4.48 psühhoos”.

Üle fucking saja aasta astub lavale Elyysiumi kõige poeetilisem rockbänd ULTRAMELANHOOL, solistiks Robert Kurvitz, kitarril Martin Harak ja trummidel Raoul Kurvitz. Alan Proosa performance pritsib sind südameverega kokku. Poeetide noorkahurvägi paneb sul vereringe teistpidi käima – Jan Kaus, Triin Tasuja, Birk Rohelend, Maria Lee ja Jim Ashilevi kutsuvad kõigi silme all Sarah Kane’i vaimu välja. Tümakamees ja -naine saavad pimedas Johannes Naani ja Mattias Naani biitide saatel tantsida end “teisele poole pisaraid”. See on full core PSÜHHOOS.

NB! Peol lähevad müüki kaksikpiletid 18., 22. ja 24. septembri etendustele soodushinnaga 15€! Ehk siis Sarah Kane x2 = 15 €! Ehk siis art-core teatrielamus x2 = 15€! Sularaha kaasa ja peolt edasi teatrisse..

***

Mis saab siis, kui teater kolib baari ja kõik läheb justkui liiga hästi ehk

… on Von Krahli üritustesari, kus ülemise korruse teatri ning alumise korruse baari vahelt võetakse põrand ära ja teatraalid kukuvad pidusid korraldama.

See käib nii. Peo korraldab keegi Von Krahli näitlejatest, lavastajatest või kunstnikest. Iga pidu on oma peakorraldaja nägu ja väljendab tema isiklikke maitseelistusi, mis ei kuulu vaidlustamisele, vaid jagamisele. Avalik isiklik küte. Nii kõva, et tahad seda pidu ära süüa ja kuraatorile inimröövi korraldada. Tõmmata talle korralik Põhja-Korea režiim peale, sundida teda jätma teater sinnapaika ning jäädagi edaspidi sinu isiklikuks peokorraldajaks. Puhas lõbu!

Etendub

  • N 15. august 21:00

Toimumisaeg

  • N 15. august 21:00