Maikellukese Päevad 2017 : Happy end!

Maikellukese Päevad 2017 : Happy end!

Maikellukese Päevad: Happy end!

Maikellukese Päevad on mänguliste kunstide festival, millega kohalikud, Euroopa äärealadel levinud loomeliigid tähistavad talveunejärgset lille võitu lume üle.

Pigem stiihilist laadi festival Maikellukese päevad on interdistsiplinaarne (loe: harudevaheline) sündmus ning toob kevaditi kokku erinevaid kunstilisi sõpruskondi – peamiselt homo performereid – et nad saaksid ellu viia oma kõige ootamatumad etteasted.

Maikellukese päevad saavad 10-aastaseks. Kuna Laululava ja Linnahall vajavad remonti, üürime bussi ja sôidame kuhu tahame.

Festivaliprogrammi esimene pool toimub bussi ja väljasõit hämaraladele algab Linnahalli Statoili tagant. Tagasi Balti jaama jõutakse umbes 20:30 ja siis toimub Silja Saarepuuja Villu Plingi installatsiooni avamine ja sulgemine Pika jala väravatornis. 

Õhtu jätkub kell 21:00 Von Krahli Baaris kontsertidega. Maikellukese päevadega koos sündinud üleelusuurune muusikute kooslus Estonian Bad Dream Big Band üllatab ka tänavu uue  suurvormiga “UUS TEOS”. Oma uut plaati “Ärkvelsilm” (ImproTest Records) esitlevad Roomet Jakapi ja Mart Soo, samuti tuleb uue läikiva kettaga “Keri” välja ansambel Phlox.

Viimase vindi keerab õhtule peale mürabänd Zahir!

TULGE PEALE!

Ajakava ja toimumiskohad:

17:00 Buss Linnahalli Statoili tagant; performatiivne väljasõit Tallinna äärealadele. (pilet 2 EUR)

20:30 Silja Saarepuu ja Villu Plink installatsiooni avamine ja sulgemine Mülleri tornis ehk Pika jala väravatornis (tasuta)

21:00 Kontsertprogramm Von Krahli Baaris: EBDBB, Roomet Jakapi – Mart Soo, Phlox, Zahir (pilet 8 EUR)

Korraldab Kirbutsirkus, toetab Eesti Kultuurkapital, täname: EAÜ

www.kirbutsirkus.com

Etendub

  • L 27. mai 21:00

Toimumisaeg

  • L 27. mai 21:00