Komeediklubi turns 3!

Komeediklubi turns 3!

Komeediklubi saab 3! Laval Patrick Monahan (UK) ja Rob Deering (UK)

Eesti naeruväärseim klubi tähistab oma 3. sünnipäeva. Läbi aja oleme Tallinna ja Tartu lavadele toonud parimaid briti klubikoomikuid, tutvustanud kohalikke tulevasi staare – ja nüüd, kui imikuaeg läbi, on aeg aina suuremateks ja lõbusamateks tegudeks.

Sünnipäeva-showks oleme Eestisse tagasi kutsunud läbi aastate ühe meeldejäävamatest Komeediklubi esinejatest – iiri-iraani päritolu Patrick Monahani. Ta on hüperaktiivne, äärmiselt meeldiv, ülipositiivne ja pagana naljakas. Patrick on esinenud üle kogu maailma Austraaliast kuni erinevate UK esinemispaikadeni, kaasa arvatud Londoni Royal Albert Hall. Aga ettevaatust: Patrick võib kallistada!

Ainsagi kahluseta: see mees oskab nalja teha – The Mirror

Ning Rob Deering toob sünnipäevapeole lisaks oma naljasoonele ka oma rütmid ja loop-pedaalid. Ta kombineerib nõelteravat huumorit muljetavaldavate muusikapaladega, ja seejuures on ta enamat kui mees nagu orkester. Pigem mees nagu Woodstocki festival, mis on seejuures ka naljakas. Ta on esinenud rohkem kui kümnes riigis üle maailma ning UK telesaadetes ja klubilavadel.

Terav ja mitmekülgne nagu Šveitsi armeenuga – The Independent

MC on Andrus Purde

Kokkuvõttes võid oodata majatäit lõbusaid peokülalisi, nalja ja võibolla ka paari täispuhutud õhupalli.

————-

Estonia’s most laughable club celebrates its 3rd birthday! Time does fly when you’re having fun. Over the years we’ve brought you the best of British club comedy, introduced a couple of local future stars and we show no signs of slowing down.

To celebrate, we’ve invited back one of the most memorable acts over the years – the Irish-Irianian king of hugging (as well as jokes) Patrick Monahan. He is hyperactive, charming, upbeat and pretty darn funny. He’s performed all over the world as far away as the Adelaide Fringe Comedy festival in Australia various venues and comedy clubs up and down the UK, including the Royal Albert Hall in London.

Without doubt a man who can do funny – The Mirror

And Rob Deering brings to the party his wit, beats and looping pedals. Rob combines razor-sharp stand-up with incredible flights of musicianship and he’s much more than a one man band. More like a one man Woodstock festival, and a funny one, too. He’s performed in more than a dozen countries in addition to TV shows, comedy clubs and festivals in the UK.

As sharp and versatile as a Swiss Army Knife – The Independent

Expect a good crowd, laughter, a full house, and maybe even a couple of colourful balloons. Andrus Purde will MC.

Tickets are 12/15€, available via Ticketpro shortly. There might not be any available on the door.

www.facebook.com/events/1422514331296551/

Etendub

  • K 13. november 20:00

Toimumisaeg

  • K 13. november 20:00 - 23:00