Komeediklubi: Mick Ferry & Michael Fabbri

Komeediklubi: Mick Ferry & Michael Fabbri

(SCROLL DOWN FOR ENGLISH)

Naljakuul kutsume teid tagasi juurte juurde, tagasi klubikomöödia lätetele. Klubikomöödia tähendab teravat elulist huumorit, mida on vürtsitatud spontaanse, kohapeal sündiva improvisatsiooniga. Klubikomöödias ei ole oluline ei ole glämm, pikk targutamine või see, milline paistab koomik kaamerapildis, nalja peab saama. 5. aprilli Komeediklubis on teie ees kaks kogenud briti klubikoomikut ning teie taga ja kõrval Liivimaa parim publik. Tuleb üks lõbus õhtu.

MICK FERRY alustas koomikuna 1998. aastal ja leidis ennast kiiresti telesaate ‘So You Think You’re Funny’ finaalist. Tema stiil on kergelt sürreaalne, aga eluline ja päevakohane. Ning meile meeldib, kui vabalt Ferry aeg-ajalt oma materjalist lahti laseb ning publikuga suhtleb – ligi 20 aastat UK parimate comedy-klubide kogemust on tema ande tõelise meisterlikkuseni lihvinud. Ferry esineb regulaarselt prestiižses The Comedy Store klubis Londonis ja Manchesteris ning muudes klubides üle Ühendkuningriikide.

“UK parim live stand-up koomik 2013”

“Esinemises on stiili ja kindlust … tõeliselt nauditav” – The Chortle

MICHAEL FABBRI pendeldab osavalt delikaatsete vastuoluliste teemade ning kergema naljaheitmise vahel. Ta on osalenud tele- ja raadioprojektides ja esinenud Edinburghi festivalil viie kriitikute poolt hästi vastu võetud soolo-showga. Meile on ta silma jäänud kui vaimukas klubikoomik, kes on publikut naerutanud juba aastast 2003, sealhulgas ka nii eksootilistes kohtades nagu Singapur, Dubai, Abu Dhabi ja Tallinn (viimane siis 2011. aastal, kui Komeediklubi oli alles väike poisike).

“Naljakas, nutikas, natuke haige ja absoluutselt kordumatu” – BBC Online

“Kaasahaarav storyteller, kelle lood oma elu erinevatest punktidest on vürtsitatud suurepäraste püantidega.” The List ★★★★

Õhtujuht ehk MC on Andrus Purde, Mustamäel üles kasvanud, aga tugeva Kalamaja aktsendiga koomik.

Piletid saab seekord Ticketerist. Täispilet eelmüügist 17€, (üli)õpilastele 13€, varajastele ärkajatele (enne 16. märtsi, piiratud kogus!) 15€.

Uksed 19.30, show algab 20.00. Vaheajaga.

**************************************

Komeediklubi stand-up night: Mick Ferry & Michael Fabbri

Estonia’s most laughable club brings you two brilliant UK club comics.

MICK FERRY began his assault on the stand-up circuit in 1998 and quickly made it to the finals of Channel 4’s esteemed ‘So You Think You’re Funny’ competition. He is renowned as a fine purveyor of lugubrious (surely, you didn’t have to look up this word) surrealism and has quickly established himself as one of the most sought after comics on the British and international comedy circuit. Mick Ferry performs regularly at The Comedy Store in London and Manchester as well as headlining at comedy venues nationwide. He is also a regular member of the prestigious topical Cutting Edge Team at the Comedy Store.

“PERFORMS WITH STYLE AND CONVICTION…HIGHLY ENJOYABLE”

BEST UK LIVE STAND UP 2013

With a dark and honest approach to some of life’s more touchy subjects, MICHAEL FABBRI manages to effortlessly slip between some harsh, controversial topics to light-hearted silliness to produce a refreshingly eclectic and brilliantly funny act. While Michael done a good amount of TV and radio work, we know him as a brilliant club comic that has entertained live audiences since 2003 on stages around the world (reaching places as exotic as Singapore and Tallinn).

“Hilarious, clever, sick and completely unrepeatable” – BBC Online

“He is an amiable and engaging storyteller and his tales from various points in his life are liberally peppered with excellent punchlines.” The List ★★★★

MC our very own Andrus Purde

Presale tickets are available via Ticketer at 17€, 13€ for students. On the door tickets are 19€.

Doors 7.30pm, show starts 8pm.

Etendub

  • K 5. aprill 20:00

Toimumisaeg

  • K 5. aprill 20:00