Kogudus

Kogudus

Lavastuse valmimist on toetanud Euroopa Liit Euroopa Regionaalarengu Fondi kaudu (Eesti Muusika- ja Teatriakadeemia projekt EMTASTRA).

EL_Regionaalarengu_Fond_horisontaalne

 

Lavastaja: MART KANGRO

Heli- ja valguskunstnik: KALLE TIKAS

Laval: EMTA LAVAKUNSTIKOOLI 28.LEND

Tehnilised lahendused: RINALD KODASMA

Valgus- ja videotehnik: MIKK-MAIT KIVI

Rekvisiitor: KRISTIINA PRAKS

Lavastuse fotod: HERKKO LABI

Näitlejate portreefotod: JOHAN ELM

EMTA Lavakunstikooli 28.lend: JOHAN ELM, INGMAR JÕELA, KIRILL HAVANSKI, LAURA KUKK, INGRID MARGUS, JANE NAPP, JAANUS NUUTRE, DOVYDAS PABARCIUS, STEFFI PÄHN, TEELE PÄRN, PRIIT PÕLDMA, SANDER ROOSIMÄGI, ILO-ANN SAAREPERA, JOHANNES RICHARD SEPPING, NILS MATTIAS STEINBERG, MARKUS TRUUP, JOOSEP UUS

Tihtilugu osutub enamik reisile kaasa võetud asjadest kasutuks. Mis nendega ette võtta? Kas visata minema, et koorem oleks kergem või tassida ikka ühes ja tühja? Loobuda neist on igaljuhul raske.

Mart Kangro ja EMTA Lavakunstikooli 28. lennu ühistöö „Kogudus” on mõnekümne inimese kokkusaamine suletud ruumis, mis on intiimne ja petlik, lihtlabane ja harras. Teeme katse vaadata sinna, kuhu keegi ei näe – tulevikku. “Kogudus” laotab põrandale pagasi, mille oleme ühiselt valmis pannud astumaks homsesse päeva. Mis on need tänased mõtted, mille võtan teele kaasa, lootusega, et kõik tarvilik on kaasas? Et iial ei tuleks küsida, kes küll pakkis minu kohvri.

Esietendus 26. mail 2017

Etenduse pikkus: 2 tundi

Lavastuses on kasutatud ansambel Põhja Konn lugu “Pigilind” (sõnad Betti Alver, viis Valter Soosalu), Lou Reed “Perfect Day”, O-Zone “Dragostea Din Tei (The Numa Numa Song)”, Pharrell Williams “Freedom”, Shakira “Suerte (Whenever, Wherever)”, Sofi Tukker “Drinkee”, Daft Punk “Lose Yourself to Dance”, Irving Berlin “Puttin’”, Abdulla Rashim “Weldiya 1”

Lavastuse tekstimaterjal: omalooming, teatriklassika ja anonüümsed kirjutajad netiavarustest.

Täname: EMTA Lavakunstikool, ansambel Põhja Konn

Toetajad: Eesti Kultuurkapital, Kultuuriministeerium, Cramo, Avision, SYS Print, Clear Channel, Dr Hauschka

Piletid müügil Von Krahli kodulehel www.vonkrahl.ee/piletid ja Von Krahli Teatri kassas (Rataskaevu 10) E-P 10:00 – 00:00

Tavapilet: 19/14 EUR (sooduspilet: õpilased, üliõpilased, pensionärid, töötud Töötukassa tõendi alusel).

Klubiliikmepilet: 17/12 EUR (sooduspilet: õpilased, üliõpilased, pensionärid, töötud Töötukassa tõendi alusel).

Etendub

  • R 26. mai 19:00

Toimumisaeg

  • R 26. mai 19:00