Kinosalong: Teele Viira ja “Ainult võltsid jäävad ellu”

Kinosalong: Teele Viira ja “Ainult võltsid jäävad ellu”

Katked 2004.aasta foorumitest:
· Hea. Ropp. Šokeeriv. Sitane. Mõnus.Soovitan kõigile.Kindlalt viimase aja parimaid teatrielamusi.
· Käisin läbimängimisel. Omapärane ja huvitav. Lauasahtlis vedeleb patakas kava-oksekotte kah. Igatahes soovitan soojalt.
· Ma pole elusees midagi sellist teatris näinud. Šokk. Aga, oi, see oli tore! Punk on lahe!
· Arvatavasti olen kah kohal.Täna peaks piletid ära ostma.
· Tibu,kui täna piletijahile lähed, siis pole sul enam palju loota.Reedel teatati Draamateatri kassast, et ainult üks pilet on veel vaba.
· Ärge esimesse ritta istuge. Mustaks saate, kui hästi läheb.

Millisest Von Krahli Teatri etendusest käib jutt?
Marko Raadi ja Von Krahli trupi „AINULT VÕLTSID JÄÄVAD ELLU“ , mis räägib Sex Pistolsi alguse ja hävinemisloo, lõi 2004.aastal eesti teatrimaastiku kihama.

Erkki Luuk kirjutas TMKs:
„Lavastus töötas häppeningidel, need omakorda kujunditel. Apoteoos saabus, kui Sidile muna lauaga tagumikku puruks löödi. See oligi see üks kujund ja tähis, millest eesti teater (Aivar Palumäe oma muidugi välja arvatud) radikaalsuse skaalal ilmselt enam tükk aega kaugemale ei jõua. Kui üldse kunagi. See ei tohikski muidugi olla omaette eesmärk, kuigi alati on rõõm tõdeda, et keegi tegeleb teatriuuendusega ka selles plaanis.“

Seda legendaarset lugu saate nüüd 11 aastat hiljem uuesti vaadata või avastada 15.detsembril kell 19:00 Von Krahli Kinosalongis.
Mingid piirid me tookord siiski seadsime, mis kehtivad isegi tänases rikutud maailmas – etendus on ALLA 14-AASTASTELE KEELATUD!

Õhtut alustame küll natuke leebemalt või siis nii leebelt, kui üks saare naine seda suudab. Teile laulab TEELE VIIRA – mingi salapärane magnetismus ümbritseb seda naist! Saaremaa kadakasiirupikeetjad teavad rääkida, et selle maagilise olendi ümber hõljub kollane aura. See aura meelitab kohale häid inimesi, kes saavad vaadata Teele ilusatesst suuuurtesse rohelistesse punnsilmadesse ja kuulata, kuidas ta kui tõrrepõhjast maagilisi helisi kuuldavale toob.
Ja kui mõni hetk tundub, et mitte üks tema kehaosa maad ei puuduta, langeb ta sobival momendil stabiilsele tasapinnale ja ajab kõik maailma asjad joonde- sest metsikute lokkide all on peidus lihtsalt niiiii asjalik tegelane. Vot sellinE on TEELE!

Ja veel üks väike detail – HARDAID JÕULULAULE EI OLE MÕTET OODATA!

Etendub

  • T 15. detsember 19:00

Video

Toimumisaeg

  • T 15. detsember 19:00