Kinosalong / Arno Tamm & „Mõned teravad polaroidid“

Kinosalong / Arno Tamm & „Mõned teravad polaroidid“

17. ja 18.novembril viib ajamasin meid aastasse 2001, kui Ingomar Vihmaril valmis lavastus „Mõned teravad polaroidid“. Loo autoriks on Mark Ravenhill, kes keskendub tõsistele ja valusatele probleemidele ühiskonnas ja inimhinges. Ravenhillist hakati rääkima kui omapärase huumorimeelega, intelligentsest ja jahmatavast sotsioloogist Inglise näitekirjanduses. Ta on muutunud uue laine tuntuimaks kaubamärgiks Briti teatris. Näitlejad on Tiina Tauraite, Liina Vahtrik, Erki Laur, Juhan Ulfsak ning 2 külalisnäitlejat Peeter Rästas ja Helgur Rosenthal.

Õhtu meeleolu loob sümpaatne noor muusik ARNO TAMM, kes on kaasa löönud ka meie lavastustes „Eesti Naiste Laulud“ ja „Eesti Meeste Laulud“

ARNO TAMM on mänginud erinevates koosseisudes ja eri stiile viljelevates ansamblites, nuusutades jazzi, kümmeldes pärimuses, rabistades rokiga puudelt lehti maha ning ujudes vastuvoolu improvisatsioonilise ja elektroonilise muusika projektides. Kõigest sellest on välja kasvanud sooloprojekt, kus Arno seikleb koos publikuga tuntud ja tundmata radadel. Oma hääle, erinevate pillide ning live-elektroonika abil ehitab ta helipüramiide ja kõlakerasid, millesuguseid varem pole nähtud ega kuuldud.

Arno on lõpetanud jazzmuusika eriala Tartu Ülikooli Viljandi Kultuuriakadeemias, osalenud mitmes muusikateatri suurprojektis (Nargen Festivali ja VonKrahli Eesti Naiste Laulud, Eesti Meeste Laulud; Vanemuise ja NO99 Ruja; Nukuteatri Libahunt); tegutseb vabakutselise heliloojana ja musitseerib Eesti ühes hinnatumas folkbändis Paabel ning post-rokki viljelevas ansamblis Lewski.

https://soundcloud.com/arnosounds

“MÕNED TERAVAD POLAROIDID”

Autor MARK RAVENHILL
Tõlkija MARTIN ALGUS
Lavastaja INGOMAR VIHMAR
Kunstnik LIINA KEEVALLIK
HELEN – LIINA VAHTRIK
NADIA – TIINA TAURAITE
VIKTOR – ERKI LAUR
NICK – JUHAN ULFSAK
TIM – PEETER RÄSTAS (külalisena)
JONATHAN – HELGUR ROSENTHAL (külalisena)

Esietendus: 31. oktoober 2001

Etendub

  • T 17. november 19:00

Video

Toimumisaeg

  • T 17. november 19:00