Kene / Faun Racket / K-X-P

Kene / Faun Racket / K-X-P

KENE kauaoodatud esimene kontsert.
Jõulise bassiduo Faun Racketi debüütalbumi “Enter Projector” esitlus.
Erikülaliseks: elektroonilise krautrocki staarid K-X-P (FIN)
ESIMESED 50 piletit erihinnaga 5€!

Aasta aega vaikselt, kuid mitte nähtamatult oma uue muusika kallal nokitsenud Kene on valmis saanud võimsa live etendusega. Nüüd õnnestub seda esmaesitust oma silmaga tunnistada. Koos Ervin Trofimovi ja meeskonnaga lülitavad nad tuled välja ja valguse sisse, kustutavad hääled ja panevad helid võnkuma. See saab olema tume, pimestav ja kõrvu täitev kogemus.

– – –

Faun Racket on produtsentide paari, Andres Lõo ja Talis Paide ühistöö. Pidevas muusikalises seikluses elava Lõo ja Paide projekti jõujooned põimuvad melodramaatiliste vokaalide ja hoogsa bassimuusika ümber, mis on suures osas valminud Lõo New Yorgi peridoodil ning vahetult selle järel, Tallinnas.

Kui Andres Lõo on tuntud ka ansamblite Opium Flirt laulja ning Luarvik Luarviku trummari/asutajaliikmena, siis Talis Paide viimase aja säravaimad bändid on State of Zoe ning Kosmosepealinn.

Faun Racket on linnafauna hääled ja biit, mis on su südamele hea.

– – –

K-X-P on Mojo ja Clash poolt ülistatud krautroki ja elektroonilise muusika piire kompav, tunnustatud Soome muusikutest koosnev ansambel. Jõuliste, kohati staadionikontserdi või pöörase rituaali mõõtu etteastete poolest tuntud Helsingist pärit bänd on muuhulgas tuuritanud nimedega nagu James Blake ja Moon duo.

K-X-P jõuab Tallinnasse oma teise, veebruari kuus ilmunud albumi “II” esitlustuuri raames, mis on viinud bändi käesoleva aasta jooksul festivalidele nagu South by Southwest, Roskilde ja Flow.

 

https://www.facebook.com/events/1419843824915350/

http://www.piletilevi.ee/est/piletid/muusika/?concert=137346

Etendub

  • N 12. detsember 20:00

Toimumisaeg

  • N 12. detsember 20:00 - 01:00