Fopaa! Grande Finale!

Fopaa! Grande Finale!

Ständappkomöödia üritustesarja Fopaa! hooaja lõpušõud

31. mail ja 1. juunil 2017 võtab Fopaa! kokku oma lõppeva hooaja ning annab Von Krahli Baaris kaks täispikka šõud. Üles astub seitse kohalikku ständappkoomikut.

Kahes vaatuses toimuva plahvatusohtliku spektaakli peaesinejateks on Taniel Kasemägi, Kaarel Nõmmik, Kadri-Maria Mitt, Mattias Naan, Tigran Gevorkjan, Kristjan Oden ja Karl-Joonatan Mets. Teemade ja subektide valik, mida käsitletakse, on lai nagu alati: Suurest Paugust kuni kabanossini ja ainuraksetest kuni Homo Sapiensiteni. Kõike seda loomulikult teravalt, tabavalt ja naljakalt.

Fopaa! eestvedaja Kaarel Nõmmik kommenteerib toimuvat järgnevalt: “Fopaa! neljas hooaeg möödus taas edukalt ja selle tähistamiseks anname Von Krahli baarisaalis kaks hooaja pestohv-šõud. Esitusele tulevad möödunud sügis-talve parimad palad. Olete kõik oodatud! PS. Jõuame kindlasti oma kavaga varsti-varsti ka Eesti minituurile! Seniks aga – päikest!”

Fopaa! Grande Finale! piletid hinnaga 12 € müügil alates 8. maist 2017 veebilehel vonkrahl.ee/piletid. Pileti hind ürituse õhtul kohapeal 15 €. Uksed avatakse kell 19.30, šõu algus kell 20, kestvus orienteerivalt 2 tundi. Etendus on vaheajaga.

Fopaa! on 2013. aasta sügisel alguse saanud ständappkomöödia-üritustesari, mille abil on oma tähelendu alustanud mitmed praegused ja tulevased komöödiatähed. Neli aastat on Fopaa! jaoks olnud menukad ja tormilised ja siiani on kõik šõud alati olnud viimseni välja müüdud.  

Põhjalikuma info saamiseks ühendust võtta aadressil fopaa@fopaa.ee. Šõu ajal pildistamine ja filmimine on lubatud eelneval kokkuleppel.

Vanusepiirang 16

Etendub

Toimumisaeg