Etendus nr. 16 – World Sotsiaal Tsirkus Päev Fundraiser Thing

Etendus nr. 16 – World Sotsiaal Tsirkus Päev Fundraiser Thing

Show number 16 tuleb täielik küpsis!

Tsirkuses on kõik võimalik ja lubatud! Me saame näha klassikalisi tsirkuse kunste – akrobaatika, žongleerimine, poi, staff, üherattaline, õhunumbrid… Lisaks spoken word, tants, muusika, teater.. Kõik sobib! Julgustame tegema kõike! Vana või uus, vahet ei ole! Soolo, duo, trio, kvartett, kvintett, sekstett või kas või 100 inimest laval.. Loo midagi mõne uue sõbraga või vana-kooli tüübiga. On see su esimene ette aste või oled juba vana kala, kordan – vahet ei ole! Me piiranguid ei sea.

See on lihtsalt platvorm, et areneda, proovida, harjutada ja esineda elusa publiku ees. Kõik artistid on oodatud ja garanteerime koha meie kavas (eelnevalt oleks vajalik sellest teada anda aadressil dan@dan-le-man.com.)

Meie armsale publikule on sisepääs tasuta! Milline lust!
Väljudes palume siiski väikest annetust.

Õhtujuht on meie oma Dan le Man, Aussie artist, kes pesitseb Eestis, teeb prantsuse parfüüme, eelistab belgia šokolaadi, kannab itaalia pükse ja õpib jaapani keelt senegali härralt, kellele meeldib puhata Argentiinas. Tegu on rahvusvahelise mehega..

** Kogu tulu läheb 2.aprillil toimuba sotsiaalse tsirkuse päeval, kuhu tulevad 20 pikaajaliselt töötud olnud noort. Õpetame neile erinevaid tsirkuse trikke ja paneme kokku etenduse – seda kõike päeva jooksul! **

Sotsiaalne tsirkus on väga kasulik. Ta arendab tiimitöö oskust, enesekindlust, suhtlusoskust ja on võistluselemendita füüsiline tegevust, mis arendab peenmotoorikat ja üleüldse on mootorile kasulik.

See on rahvusvaheline projekt – rohkem infot www.socialcircusday.org
Erilised tänud järgnevatele sponsoritele: Telliskivi Loomelinnak, Kukeke, Tsirkusepood ja Von Krahli teater.

Show number 16 is set to be another cracker!

Anything and everything is possible and we could see classic circus arts such as acrobatics, juggling, poi, staff, unicycle, aerials… plus spoken word, dance, music, theatre… anything goes. Everything is encouraged. New or old material. Solo, duo or group acts. Work with someone new or an old school friend you see everyday. First timers and old hats. There are no requirements to get on stage.

It’s simply a platform to develop, try, practice and perform in front of a live audience. All performers are welcome and can confirm a spot in the show by emailing dan@dan-le-man.com

For our lovely audience, it’s FREE to get in!! How cool is that!
You must however pay to get out.

The evening will be hosted by Dan le Man, an Aussie performer based in Estonia, who makes French-style perfume, prefers Belgian chocolate, wears Italian trousers and learns Japanese from a Senegalese man who likes to holiday in Argentina.

** All proceeds from this evening will go to our World Social Circus Day project on the 2nd of April, where will get 20 long term unemployed youths, teach them a variety of circus skills and put them in a show, all within the space of a day **

Social circus has great benefits such as building team work skills, self confidence, communication and is non-competitive physical activity that increases important fine motor functions.

It’s a worldwide project, for more info checkout www.socialcircusday.org
This project must especially thank the following local sponsors
Telliskivi Loomelinnak, Kukuke, Tsirkusepood and Von Kraal Teater

Etendub

  • E 14. märts 19:00

Toimumisaeg

  • E 14. märts 19:00