Estoner (EST/AUS) & Hercher (FRA) “Meat Peach Merchant” tuuri avakontsert + Luna Vulgaris

Estoner (EST/AUS) & Hercher (FRA) “Meat Peach Merchant” tuuri avakontsert + Luna Vulgaris

Estoneri (EST/AUS) ja Herscheri (FRA) Euroopa turnee „Meat Peach Merchant tour“ avakontsert. Külalisesinejaks on Luna Vulgaris (EST).

 

LUNA VULGARIS (psy-blues-rock)
http://www.lunavulgaris.com/

Luna Vulgaris on kolm kaaslast, kes ärkasid valel ajal, vales kohas, kummaliselt hõõguvas kõrges tornis, mis seisab keset külmunud sinist kõrbe. Valguseks vaid kaame kuu, mis iial ei näita oma esimest külge. Kõikjal kõlab kummalisi meloodiaid mängiv blues, mis kord vaiksemalt ja siis aina valjemalt täidab õhu pulseerivate riffidega. Läbi kaja on kosta kaunis, kuid hirmutav laul, mis kutsub torni ainsasse lifti, millel on vaid üks sihtpunkt – 13. korrus.

ESTONER (psy-doom-metal)
http://estoner.bandcamp.com/

Estoner sai alguse 2009.aastal kolmeliikmelise trummari ja lauljata jämm-projektina. Tundes, et midagi on puudu sai 2011 aastaks triost kvintett ning sama aasta sügisel anti välja esimene demo. Järgmisel aastal juba täispikk album „The Stump Will Rise“. Estoneri muusikat kirjeldab sügav, selge vokaal ja massiivsed kitarrikäigud, mis vürtsitatud kosmiliste efektidega. Mõjutusi on bänd saanud eri kohtadest ja ajastutest – kuulda on killukesi progest, groove’ist ja isegi kurjemast metalist, kuid põhiliseks inspiratsiooniallikaks on paks ja mahlane stoner-rock, mis on mõõdukalt vürstsistatud doom metaliga.

HERSCHER (noise-doom)
http://herscher.bandcamp.com/

Herscher on kaheliikmeline noise-doom bänd Prantsusmaalt, Clermont-Ferrandi linnast. 2010 ilmus neil esimene, omanimeline EP. 2012 aga täispikk album nimega „Pursuit“. Muusikalisest küljest seob Herscher endas omapärasel eksperimentaalsel viisil elemente doom-metalist, noise-rockist, stoner metalist, psühhedeeliast ja veel kord doom-metalist. Herscher on varem Eestis käinud 2011. aastal ja andnud kaks kontserti Tallinnas ning ühe Tartus.

Üritus Facebookis

Etendub

  • R 9. august 21:00

Toimumisaeg

  • R 9. august 21:00