Comedy Estonia esitleb: Mikael Meema “Lootusetu romantik”

Comedy Estonia esitleb: Mikael Meema “Lootusetu romantik”

Comedy Estonia esitleb: Mikael Meema “Lootusetu romantik”

NB! Tegemist on stand-up komöödiaga mitte kantri-muusikaliga ja õhtu jooksul võib kõlada roppu kõnepruuki.

Viimast korda on võimalus näha Mikael Meema esimest täispikka tundi oma silmadega. Mikael võib sulle olla tuttav ETV aastavahetuse saatest “Tõuske püsti!” ja soojendusesinejana Sander Õiguse ülimenukast stand-up etendusest “Esimesed Triibulised!”. Või ükskõik milliselt muult Comedy Estonia stand-up’i õhtult.

Stand-up komöödiasõu “Lootusetu romantik” etendub 21. mail kell 19:00 Tallinnas Von Krahli teatris. Publiku teevad soojaks teised Comedy Estonia koomikud.

Mikael Meema on laval pealtnäha muhe ja rahulik, mis tekitab vahva kontrasti tema suust tulevaga – alles mõne hetke möödudes loob su aju seose ja paneb sind küsima: “Kas ta just ütles, mida ma arvan, et ta ütles?”. Nagu stand-up komöödia puhul tavaks, on teemad ühiskondlikult akstepteeritava ja taunitava piirimaal. Kuigi tavaeestlane valdavalt loojasse ei usu, siis Mikaeli sõu on justkui religioosne ilmutus – tihti kuuleb noori tüdrukuid ja beetaisaseid saalist üksteise võidu “Issand!” hüüdmas. Aga kui ta publiku enda poolele võidab, siis muutub ruum hoopis suureks tantsivaks ja plaksutavaks gospelkooriks, sest sisimas saavad kõik aru, et tema pöörasel maailmavaatel on oma võlu. Mikael ise väidab, et juba tema autokooli sõiduõpetaja kutsus teda “palderjanipoisiks”, sest ka kõige vallatumatel kurvidel on ta vana rahu ise ning nii süstib ta ka sinusse õhtu lõpuks arusaama, et kõik saab korda ja elu ongi liiga kummaline, et seda ülemäära tõsiselt võtta.

“See tund on põhimõtteliselt minu esimese viie aasta töö viljad. Kõik lood, mida ma tunnen, et pole saanud veel piisavalt rääkida. Ehk siis ainult mõnel open micil või väiksematel esinemistel. See on kompott kõigest – veidi poliitikast, veidi suhetest, veidi vetsus käimisest. Lood elust enesest. Klassikaline või nö vintage Mikael, kui ma peaks ise kirjeldama seda tundi.” – Mikael Meema

“Mikael on tore poiss ja ta elab mulle päris lähedal.” – Sander Õigus

******************************************************
Piletid on müügil Piletilevis hinnaga 6/8€!

Etendus on eesti keeles.
Etendus algab 19:00
Sissepääs alates 18:30
Sobib vanusele 16+

Etendub

Toimumisaeg