AUX : LEON VYNEHALL [3024/ROYAL OAK/UK] all-night-long

AUX : LEON VYNEHALL [3024/ROYAL OAK/UK] all-night-long

AUX#3

LEON VYNEHALL [3024, Royal Oak]

https://soundcloud.com/vynehall
http://www.residentadvisor.net/dj/leonvynehall
https://www.facebook.com/LeonVynehall

Leoni (ei, see ei ole tema päris nimi) tähelend Brightoni kohalikust Aka Aka Roar peoseeria residentuurist kuni Berghain-Panoramabari esinemiseni eelmise aasta alguses võttis aega circa 2,5 aastat. Loomulikult eelneb sellele eluaegne-muusikas-olemine ja lapsena-erinevate-pillide-mängimine, aga elektroonilise-tantsumuusika sfääridesse mahutatav autorikarjäär algas Vynehallil enamvähem täpselt 2012 mais, kui ilmus tema esimene EP kodulinna labeli Well Rounded Housing Projecti alt.

Edasine on ajalugu – 5 aina-paremat-reliissi hiljem (labeli-portfoliosse lisandunud Aus Music, ManMakeMusic, Martyn’i 3024 ja Royal Oak) on Leonil valmis mini-album (7 lugu jaotatud 40 minuti peale), mille võib julgelt täispikaks arvutada.

Leoni saund on tihti inspireeritud teatud formaadilisest eripärast: näiteks ema autoraadios mänginud räpikassettide helikvaliteedist või „päris”-trummide ebatäpsustest. Selline inimliku nihke otsimine läbi digitaalse töötluse jätab kuulajale ruumi, muutumata sealjuures igavaks. Ja mõjub väga tantsitavalt.

Karastunud kodulinnas Aka Aka Roar resident-dj’na mängima erinevaid kellaaegu, olukordi ja meeleolusid, on Leoni DJ-setid kõikehõlmavalt ettenägelikud. Imelikust-elektroonikast rõõmsa-funkini ja tagasi läbi lao-techno armastuse-hausini on täiesti normaalne. Peaasi, et suund on selge. Piirideta kvaliteet, kui lubate.

Härra Vynehall puldis TERVE ÕHTU!

Etendub

  • L 3. oktoober 23:00

Toimumisaeg

  • L 3. oktoober 23:00