AUX : DANIEL AVERY [Phantasy Sound / Fabric / UK]

AUX : DANIEL AVERY [Phantasy Sound / Fabric / UK]

AUX #2

Daniel Avery [Phantasy Sound / Fabric / UK]►
https://soundcloud.com/danielavery
http://www.residentadvisor.net/dj/danielavery

▲Fabriclive 66 – https://www.mixcloud.com/rfm/fabriclive-66-daniel-avery-promo-mix/
▲Essential Mix – https://soundcloud.com/danielavery/daniel-avery-essential-mix
▲Drone Logic – https://www.youtube.com/watch?v=eS0CO-yPmO4
▲Boiler Room – https://www.youtube.com/watch?v=j6rpkyHEnzk

Kui 2012. aastal teada tuntud Fabriclive’i kogumikuseeria 66ndat ehk Daniel Avery poolt kureeritud väljalaset testisime, jäi vähe puudu peade reaalsest lõhkemisest ning alguse sai pinev ootamismäng mehe enda loomingu järele.

Daniel Avery esimene täispikk kauamängiv „Drone Logic“ on album, mis ei mahu paljude jaoks kuidagi sinna „tantsumuusika aastal 2014“ šablooni raamide vahele – plaadi ebaühtlane vokaalsus ja ootamatult õelad helimoonutused loovad kogukomplektist kui iseenda tumeda paroodia. Ent just säärane hiilgava geniaalsusega pikitud kaalukas ülevustunne tabas akordi nii vanameistritest superdiskoritel nagu Richie Hawtin, The Chemical Brothers ja Justin Robertson kui uuekooli esmaklassil, kuhu kuuluvad paljude seas Maya Jane Coles, KiNK ja Jackmaster.

See oli album, mille külvasid ühehäälselt kiitusterahega üle kindlakskujunenud muusikaväljaanded – Mixmag, NME, The Times, Resident Advisor, Pitchfork jpt – ning on album, mis vilgutab pikalt elektroonilise muusika tulevikusuunade kujuteldavat majakalampi eksinud tehnokaptenite punnis silmade ees. Muretsemiseks pole põhjust – Daniel ei lase teil karile sõita, sest töö on alanud järgmise küsimärgilise üllitise kallal.

Seega – Daniel Avery – mees, kes peab üleval legendaarse suurklubi Fabric residentuuri ehk peoseeriat Divided Love ning igakuist raadiosaadet Londoni undergroundvõrgustiku lipulaeva Rinse FM rüpes, on nüüd kõrvaga kuulatav siinsamas Tallinnas, Von Krahli teatris, peoseerial AUX juba 5. septembril.

Taran & Lomov [Amber Muse /
MUM / LV]►

https://soundcloud.com/taran-lomov
https://www.facebook.com/TaranLomov
https://www.youtube.com/results?search_query=taran+%26+lomov

Firejosé [Cut / Emerald City / R2]►

https://soundcloud.com/firejose
http://www.residentadvisor.net/dj/firejose

8/10/12€

Etendub

  • L 5. september 23:00

Toimumisaeg

  • L 5. september 23:00