Ans. Andur // Go Away Bird // Haldi

Ans. Andur // Go Away Bird // Haldi

Niisiis:

///// HALDI on Järvamaa neiu, laululooja, kitarrist, laulja, näitleja ja õpilane, kes kirjeldab end kui vaatlejat, kes laseb elul kulgeda särtsakalt mõnusas rütmis. Ta märkab ümbritsevat ning armastab oma tähelepanekuid, erinevaid situatsioone ning mõtisklusi jagada oma loomingu kaudu. Sel kevadel ilmus Haldil Vaiko Epliku leibeli Mortimer Snerd alt debüüt-EP “Raba.”
https://soundcloud.com/vaiko-eplik/haldi-raba

///// Eestlane, ameeriklane ja venelane astuvad baari ning sealt tuleb välja GO AWAY BIRD – trip-rocki, post-punki, dream-popi ja 90ndate indie kokteil maheda western touchiga. Bänd sündis Tartus, kuid liikmed – Stanislav Moskvast, Dirk Portlandist ja kohalikud Hanna ja Veljo – elavad Tallinnas. Bändi esimene singel “Sally” jõudis veebruaris 2016 Eesti Laulu finaali ja debüütalbum „Sleep on it” (2016) oli 2017 Eesti Muusika Auhindadel nominent parima debüütalbumi kategoorias.
https://www.facebook.com/Go-Away-Bird-193412500993836/

///// ANS. ANDUR on aastast 2002 tegutsev Paide bänd. Selle aja jooksul on ilmunud paras kimp albumeid ja selle aasta alguses ka neid kokkuvõttev parimate lugude kogumik, esinetud on (suurema eduta) Eesti Laulul ja saadud seni viimase plaadi “Öine Bingo” (2015) eest parima alternatiivalbumi tiitel. Sel sügisel on plaanis stuudiotöö, mille tulemusena valmib eeldatavasti kaheksas plaat. Üsna mitut tuttuut, varem esitamata lugu kavatseb ansambel ka laivis mängida.
https://ansandur.bandcamp.com/

Piletid kuni kl 22 7.-
Hiljem 10.-
Esimene live pärast kl 22

Saadaval ka plaadid ja merch

Etendub

  • L 9. september 21:00

Toimumisaeg

  • L 9. september 21:00