Viva Cuba

vivacuba (1)

Viva Cuba

Kuum latiino pidu karges põhjamaa talves!

Jesus Montero

Jesus Montero on armastatud kuuba muusik, keda tuntakse üle kogu Lõuna-Euroopa ja Ladina Ameerika.Ta on esinenud koos mitmete kuulsate muusikutega – Oscarde Leoni, Tito Nieve jne. Tema repertuaari kuuluvad salsa, boolero kui ka guaratša rütmid.Koos kuulsa pianisti Lazara ,,Cachao” Lopez’iga on esinetud mitmetes erinevates Euroopa riikides.

 

Lazara Cachao

Lazara ,,Cachao” Lopez on professionaalne pianist ja arranžeerija. Ta on kuulsa Orlando ,,Cachao”Lopez’i tütar (kes on üks, kuuba orkestri Buena Vista Social Club loojatest ja maailmakuulus kontrabassimängija). Ta on esinenud ja aranžeerinud muusikat mitmetele tuntud gruppidele, nagu Orquesta Ochuni, Fuego de Seda, Piel Canela, Orquestra Riverside, Tito Gomeziga Caridad Cuervo jne.

DJNrike

DJNrike on pärit Kuubalt ning teda loetakse hetkel parimaks Kuuba Salsa DJ-ks Euroopas ning üheks parimaks Latino DJ-ks Skandinaavias.
Ta on enam kui 15 aastase kogemusega diplomeeritud DJ. DJ-Nrike mängib klubides ning festivalidel üle Euroopa ning organisaatorite meelest on ta üks vähestest DJ-dest kes suudab igasuguse rahva tantsima panna. Ta ei piirdu kunagi ainult puldi taga istumise ja muusika valimisega vaid tantsib, laulab, mängib congasid jne.

 

https://www.facebook.com/events/247025458807805/

Etendub

  • R 24. jaanuar 21:00

Toimumisaeg

  • R 24. jaanuar 21:00