Komeediklubi: John Gordillo (ENG) & Michael Legge (N-IRL)

KOMEEDIKLUBI_2.aprill_A3+3mm

Komeediklubi: John Gordillo (ENG) & Michael Legge (N-IRL)

April 1st is April Fool’s Day. Conveniently April 2nd is Komeediklubi day, the best possible cure for the hangover from all these questionable jokes. There will be two brilliant UK stand-up comedians, a good crowd and the goodness of Von Krahl bar.

John Gordillo is a Perrier Award-nominated English comedian who is known for his intelligent style of humour. He’s one of the rare breed that can make you laugh and see things in a new light at the same time. John has directed shows for Eddie Izzard, created popular TV shows and toured all around the world. John is one of our absolute favourites and we’re very glad to welcome him back to Estonia. He was the star of the historic first Komeediklubi back in 2010. Remember that roaring laughter?

“if you want intelligent, moving comedy with a point, then you cannot afford to miss Gordillo.” – Chortle

“One of UK’s finest stand ups” – Evening Standard

Michael Legge is a unique Northern-Irish comic talent with a background in improvisation and compering. As a performer, he is sharp and cutting edge, whilst being cheeky and charming – lively Irish comedy at its best. Michael has performed all over Britain and beyond, including The Irish Republic, Australia, Canada and Dubai.

“Top material, excellent delivery” – What’s On

Hosted / MC’d by Andrus Purde, one of the best comedians in the whole of Kalamaja.

Doors 19.30, show starts 20. Get your tickets here because usually there are none left on the door. 13 and 16€ pre-sales, and 20€ on the door.

*******JA EESTI KEELES SAMA JUTT*********

Komeediklubi: John Gordillo (ENG) & Michael Legge (P-Iiri)

1. aprill on naljapäev. Ja 2. aprill on sobivasti Komeediklubi päev – parim võimalik ravi kaheldavate naljade pohmakale. Sind ootavad 2 suurepärast briti koomikut, lõbusad inimesed ja Von Krahli baar.

John Gordillo on Perrieri auhinnaga pärjatud briti koomik, kelle trumbiks on intelligentne huumor. Ta on üks vähestest, kes suudab sind sind samaaegselt panna nii naerma kui asju uues valguses nägema. John on aidanud kirjutada Eddie Izzardi showsid, loonud populaarseid teleshowsid ning esinenud lavadel üle kogu maailma. John on üks meie lemmikutest ning tema eelmine Eesti esinemine kõige esimesel Komeediklubil 2010. aastal võeti legendaarselt hästi vastu.

“Kui sull meeldib intelligentne stand-up, millel on sisu, siis sa lihtsalt pead Gordillot nägema” – Chortle

“Üks briti parimatest stand-upi artistidest” – Evening Standard

Michael Legge on põhja-iirlasest koomik, kes on unikaalselt kaasav ja kohapeal improviseeriv. Ta on terav ja provokatiivne, ning samas lõbus ja alati šarmikas – iiri huumor selle parimast küljest. Michael on esinenud üle Inglismaa ning ka mujal maailmas: muuhulgas Austraalias, Kanadas ja Dubais.

“Naljakas materjal suurepärases esitluses! – What’s On

Õhtujuht ehk MC on Andrus Purde, kes on terve Kalamaja üks parimatest koomikutest.

Uksed avanevad kell 19.30, show algab 20.00.

Piletid 13€ (üli)õpilastele ja 16€ täispilet eelmüügist, 20€ kohapeal (kui pole välja müüdud).

 

https://www.facebook.com/events/1412119932377248/

Etendub

  • K 2. aprill 19:30

Toimumisaeg

  • K 2. aprill 19:30