Hukkunud hingede plaadiesitlus

1556241_604239236296123_995523890_o

Hukkunud hingede plaadiesitlus

HUKKUNUD HINGED https://hukkunudhinged.bandcamp.com/
Hukkunud Hingede muusika on segu doom-metalist, bluesist, kõrberokist ja psühhedeeliast, mida vürtsitavad mitmehäälne emakeelne laul, teatraalne esitluslaad ja kõikehõlmav eksistentsiaalne nukrameelsus. 2013 oktoobris ilmus HH teine täispikk stuudioplaat “Puhastustuli”, mille bänd 2014. aasta alguses Von Krahlis esitluskontserdil täispikkuses ette kannab.

GRAVE SIESTA http://gravesiesta.bandcamp.com/
Grave Siesta on neljaliikmeline doom-rühmitus Helsingist. Emapiimaga saadud armastus raske muusika järele ja pikk esinemiskogemus on kokku toonud neliku, kes teavad väga hästi, kuidas peaks üks korralik laks vastu kõrvu kõlama. 2011 ilmus GS’il esimene täispikk stuudioplaat, vahepeal on antud hulgaliselt kontserte ja valmistatud ette uut materjali. Seistes jätkuvalt üdini vanakooli embuses, kannavad uued lood endas sületäit agressiooni ja laastavaid helisid. Uus plaat näeb ilmavalgust juba 2014. aastal. Grave Siesta esineb Eestis teist korda, tulles jälle toetama oma sõprusbändi sel kaunil plaadiesitluskontserdil.

MANG ONT https://www.facebook.com/ManGOnT
Neli tagasihoidlikku traktoristi põhjavööndist ja nende võikad muusikalised visioonid aeglaste ja massiivsete riffidena, mis tabavad ootamatult nagu igikeltsa alt väljasulanud mammuti möire viirastuslikus polaaröös. Nii iseloomustavad Mang Onti muusikat selle neli viljelejat Tartust, kes oma võimsatel mammutijalgadel samuti Hukkunud Hingedele toetust pakuvad.

Etendub

  • L 18. jaanuar 00:00

Toimumisaeg

  • L 18. jaanuar