featuring: traumateater

feat2_17.01.14.ai

featuring: traumateater

LIVE:

One Dollar Project

Zahir

DJ:

Hämäläinen

Džuudopoisid

Pilet: 5€
http:/www.featuring.ee

————————–————————–————————–

Reedel toimub Von Krahlis suurejooneline Traumateater

Sel reedel, 17. Jaanuaril alustab pidudesari „Featuring:” uut aastat võimsa mölluga – Von Krahli teatri baari lavale astuvad kodumaise underground-roki aadelkonna armastatud liikmed One Dollar Project ja Zahir, et maha pidada raju pidu pealkirjaga „Featuring: Traumateater”.

Reedese õhtu tõmbab toore jõuga käima juba üle 20 aasta Eesti võimsaimat müraseina ladunud Zahir, mis esitab juba tuntud lugudele lisaks ka materjali tänavu ilmuvalt uuelt kauamängivalt.

Ansamblite East Trading Wang, Shelton San ja Pedigree liikmetest koosnev One Dollar Project toob pärast pikemat esinemispausi taas publiku ette oma nägemuse ausast, tõelisest, piirideta rock´n´rollist, mis muusikasõpradel sära silmadesse toob ja jala tatsuma paneb.

Hoiatus! Nõrgematel võib Traumateatri külastamisega kaasneda püsiv erutusseisund koos kätevärinaga! Välistatud pole ka muud hingelised ja füüsilised traumad, mis on tingitud liiga hea rokkmuusika liiga suurest kättesaadavusest. Lisaks peavad paljud külalised muutma oma tõekspidamisi sellest, mis on ja mis ei ole rokk ning mis on ja mis ei ole vali muusika.

Samas ei ole põhjust Traumateatrit peljata – Kohapeal vastavad kõigile tekkivatele küsimustele ning pakuvad hinge- ja muud abi kogenud spetsialistid, kellele ulatavad omakorda plaadimängijate tagant abikäe tuntud helilainetega ravitsejad DJ Hämäläinen ja audiotohtrite grupeering Džuudopoisid.

Aasta esimene tõsisem rokipidu, «Featuring: Traumateater» toimub reedel, 17. jaanuaril Tallinnas, Von Krahli teatri baaris (Rataskaevu 10) algusega kell 22:00. Pilet üritusele maksab kõigile huvilistele kogu õhtu vältel vaid 5 eurot.

Etendub

  • R 17. jaanuar 22:00

Toimumisaeg

  • R 17. jaanuar 22:00 - 04:00